PÍSEK VIDEO ZPRÁVY 

Autenticky z koncertu Monkey Business

VIDEOREPORTÁŽ Světelné efekty, taneční kreace a především známé hity skupiny Monkey Business. To byly hlavní taháky pro nadšené publikum v píseckém kulturním centru. O největší rozruch se postaral extravagantní zpěvák Matěj Ruppert. Mankáči neboli pop funková formace Monkey Business si v plné síle užila písecký koncert v rámci turné Zatim je všecko v naprostym rychtyku TOUR 2016. Koncert pořádalo Centrum kultury města Písku.

Monkey Business: Roman Holý, Ondřej Brousek, Matěj Ruppert, Oldřich Křejčoves, Pavel Mrázek, Martin Houdek, Tonya Graves

Kapela letos slaví už 16. narozeniny. Loni Monkey Business vydali už osmou řadovou desku s názvem „Sex and sport? Never!“. Úspěšné loňské celoroční turné zakončili třemi vyprodanými koncerty během tří dnů v prosincovém Lucerna Music Baru. 

Na píseckém koncertě Matěj Ruppert skvěle naladil fanoušky nejen zpěvem, ale bavil i hereckými scénkami a leháním do diváků. Exhiboval před diváky i se speciálním spodním prádlem jen pro písecký koncert. Ostatní „Mankáči“ taky nebyli jen tak do počtu.

další příspěvky