mediální služby

Soustředíme se na co nejlepší prezentaci natočených videí na facebooku, YouTube kanálech i internetových stránkách. Propojujeme navzájem tyto platformy, nejen Vám natočíme zajímavá videa a odmoderujeme akci, ale i rádi Vám poradíme, jak vše díky videím lépe prezentovat. Napíšeme vám i zajímavý článek včetně fotografií z vaší akce. Odmoderujeme pro Vás i s vlastním reproboxem a bezdrátovými mikrofony tiskovou konferenci, besedu nebo jakoukoliv prezentaci sportovních týmů, firem, živnostníků, krajů, regionů i měst. Zvládneme také odmoderovat rodinnou událost. Zkontaktujeme za Vás i vybraná média a budeme s nimi vyjednat o mediálních výstupech. 

„Chytře sdílíme Vaše videa na sociálních sítích a Vašich webech

„Rádi Vám odmoderujeme akci, zastoupíme Vás před kamerou i v jednání s médii


tiskové konference, besedy

Odmoderujeme pro Vás neformální tiskovou konferenci, besedu, diskuzi, prezentaci i rodinnou událost na atraktivním místě, prakticky kdekoliv i bez elektrického proudu s naším vlastním bateriovým reproboxem a s bezdrátovými mikrofony. Bláznivých míst se nebojíme.

facebookové stránky

Poradíme Vám, jak zatraktivnit prezentaci videí na facebooku, jak například vytvořit seznamy videí a jak je lépe s „náhledovými obrázky“ sdílet na Vašem webu nebo jak nahrát náhledovou fotografii videí. A také jak Vaše facebookové stránky propojit s Vaším YouTube kanálem.

youtube kanály

Ukážeme Vám, jak lépe nastavit, zatraktivnit a prezentovat Váš YouTube a jak samotná videa chytřeji sdílet na Vašich webech. Například jak vytvořit seznam videí, videa nemusí být jenom Vámi nahraná, ale dají se vytvářet seznamy videí i YouTube kanalů Vaši obchodních partnerů. 

internetové stránky na platformě wordpress

Vytvoříme vám internetové stránky na platformě wordpress. Vylepšíme je o náhledové masky nahraných videí z facebooku i YouTube. Na platformě webů wordpress Vám pomůžeme vytvořit i velmi atraktivní seznamy natočených videí. Napíšeme krátký článek včetně videí, vhodný pro Váš web nebo internetová média.

mediální zastupování

Rádi zastoupíme Vaši organizaci, sportovní klub, obec, firmu nebo značku před kamerou. Jako mediální zástupci Vám řekneme, jaké informace by konkrétní média mohla nejvíce zajímat, zkontaktujeme je pro lepší mediální prezentaci Vašich aktivit a budeme o ní vyjednávat.


„Od roku 2000 se specializujeme na komunikaci, média a sociální sítě. Milujeme informace, natáčení i stříhání videa. Pomůžeme Vám získat více sebevědomí před kamerou i mikrofonem. Rádi Vám poradíme, jak natočit zajímavé video a jak jej sdílet na sociálních sítích“

V mediálním oboru od roku 2000zkušenosti ze všech typů médií
celoplošné i regionální televize, rádia, zpravodajské weby i tisková média

Tomáš Ouředník spolupracoval nebo pracoval pro televize (Česká televize, TV NOVA, TV PRIMA a Z1) i pro rádia (Český rozhlas Radiožurnál, Český rozhlas Plus, Český rozhlas 6, Český rozhlas 2, Český rozhlas České Budějovice, RADIO APPLAUS). Má i zkušenosti z webových projektů (tn.cz, z1tv.cz, idnes.cz, piseckysvet.cz), časopisů (Písecký svět, Komora.cz, VELO REVUE, Cykloturistika a Atletika). Psal také pro regionální Deníky, respektive pro Písecký deník (dříve Listy Písecka), Táborský deník (Listy Táborska), Strakonický deník (Listy Strakonicka), týdeník Písecké Postřehy, spolupracoval s Mladou frontou DNES. profil na profesní sociální síti LinkedIn


„Tomáš Ouředník absolvoval mediální studia na Univerzitě Karlově v Praze (titul Mgr.)
a žurnalistiku na Univerzitě Palackého v Olomouci (titul Bc.)

studium na Univerzitě Karlova v Praze – Fakulta sociálních věd, Praha – magisterské studium mediální a komunikační studia, získání uceleného vhledu do teorie sociální a mediální komunikace, problematiky mediálních studií, znalostí o postavení, fungování a roli masových médií ve společnosti, o vazbách mezi médii a o vzájemných vztazích mezi médii a vládou, politickými stranami a dalšími specifickými společenskými institucemi a jevy, osvojení postupů analýz mediální komunikace, jejich interakce s recipienty a rolí médií při utváření veřejného mínění, základy mediální kritiky, osvojení žurnalistických dovedností

studium na Univerzitě Palackého v Olomouci – Filozofická fakulta, Olomouc – bakalářský obor mediální a komunikační studia – žurnalistika, zaměřeno na žurnalistickou teorii a praxi, na český jazyk a styl žurnalistických textů, na techniku žurnalistické práce a významnou měrou i na komunikaci s veřejností (PR), příprava na profesi redaktorů v tištěných i elektronických médiích a tiskových mluvčích