Kdo vyhrál 8. ročník fotbalového turnaje Memoriál Martina Breibische? Soupeřilo 16 týmů z ČR, Slovenska i Německa

Na turnaji v Písku soupeřili hráči do 9 let, tedy mladé fotbalové naděje ročníku 2009 a mladší. Vítězem se stali hráči pražské Slavie. O putovní pohár z dílny zdíkovského skláře se utkalo celkem 16 týmů z Česka, Slovenska a Německa. Týmy byly rozděleny do čtyř základních skupin. Celý turnaj se uskutečnil v městském sportovním areálu FC Písek. Patronem turnaje byl nejlepší kanonýr v historii nejvyšší české ligy David Lafata.

16. FC Písek 2

Memoriál Martina Breibische Martin Breibisch byl dlouholetým vedoucím mužstev mládežnických kategorií v Písku. Potom přešel do výkonného výboru FC Písek. Patřil mezi hlavní sponzory místního fotbalového klubu. Fotbal pro Martina mnoho znamenal, s trochou nadsázky se dá říci, že byl pro něj vším… Jeho náhlá tragická smrt zasáhla celý písecký fotbal.