o nás

Jsme mediální společnost fenomens.cz. Věnujeme se moderování, natáčení videí. Rádi pomůžeme s dalšími mediální služby: facebook, youtube, tiskové zprávy, vytváření webových stránek na platformě wordpress.

V době internetu a sociálních sítí patří video k fenoménu dnešní doby. Má větší potenciál sdělit lidem zážitek, emoce i informace daleko rychleji, pohodlněji a atraktivněji než stovky statických fotek a tisíce dlouhých slov v článcích. 

Specialisté na moderování s vlastním výkonným bezdrátovým reproboxem Fohhn. A specialisté na videonatáčení i s drony. To je fenomens.cz. Bezdrátové aktivní reproboxy mají integrovanou vysokokapacitní baterii umožňující moderování i bez elektrického proudu kdekoliv. Fenomens.cz natáčí na objednávku autentické reportáže, respektive propagační spoty i jedinečné rozhovory pro firmy, živnostníky, města, organizace i jednotlivce. 

Zpravodajské studio fenomens.cz dodá Vašim videozprávám na důležitosti a vážnosti. Bude zpestřením pro Vaše diváky na facebookových stránkách a youtube kanálech. Používá i GoPro kamery, které umožňují akční záběry, z netradičních míst a úhlů. I létající drony dodávají videím výjimečné záběry. Vše natočí, sestříhá, okomentuje i otitulkuje…. Používá bezdrátové mikrofony Sennheiser. 

Majitel fenomens.cz se pohybuje v mediálním oboru už od roku 2000. Spolupracoval nebo pracoval pro televize (Česká televize, TV NOVA, TV PRIMA a Z1) i pro rádia (Český rozhlas Radiožurnál, Český rozhlas Plus, Český rozhlas 6, Český rozhlas 2, Český rozhlas České Budějovice)… Rádi Vám uděláme cenovou kalkulaci na míru… Za fenomens.cz se těší na spolupráci Tomáš Ouředník a Lenka Novotná 🙂

Mgr. Tomáš Ouředník 
moderátor, videoreportér, zkušenosti z médií už od roku 2000, moderátor Výletů Radiožurnálu, pořadů Českého rozhlasu 6 a Plus…, spolupracoval (ČT, TV NOVA, TV PRIMA, Z1 i další stanice Českého rozhlasu) 

Mgr. Lenka Novotná
moderátorka, videoreportérka, specialistka na angličtinu, zkušenosti s výukou jazyka už od roku 1999, stáže, zahraniční pobyty ve Velké Británii a Irsku…