Noční běh ve městě šampionek Kratochvílové a Formanové

VIDEOSESTŘIH + KOMPLETNÍ VÝSLEDKY Netradiční Noční běh v Čáslavi aneb běžkyně a běžci premiérově ve Vodrantech. Čáslavská atletika vychovala světové šampionky Jarmilu Kratochvílovou i Lídu Formanovou a právě na stadionu, kde se obě připravovaly odstartovali běžci a běžkyně do nočního běhu. Výsledky Noční běh: Čáslav 4km Muži: 1. Martin Pecha , 2. Petr Dubják, 3. Vít Vízner Ženy: 1. Stanislava Šindelářová, 2. Markéta Keblovská, 3. Natálie Miláčková. Běh zorganizovala společnost  www.jascentrum.cz.

VIDEOSESTŘIH+KOMPLETNÍ VÝSLEDKY:
Jak se běhá s čelovkou netradiční Noční běh Čáslav aneb běžkyně a běžci premiérově

www.jascentrum.cz www.fyziodobricky.cz www.caslav.fenomens.cz

Výsledky Noční běh: Čáslav 4km
Muži: 1. Martin Pecha , 2. Petr Dubják, 3. Vít Vízner
Ženy: 1. Stanislava Šindelářová, 2. Markéta Keblovská, 3. Natálie Miláčková

caslav.fenomens.cz vás zve na noční běh do Vodrant…

caslav.fenomens.cz vás zve na 2.Noční běh Čáslav SPORT 2000 Čáslav do Vodrant… Myslete na nás před během, čeká nás v ten den totiž mimořádné zastupitelstvo o skládce… Je to taky v pátek 6. 4. od 16 hodin! TomášOuředník.CZVIDEOSESTŘIH+KOMPLETNÍ VÝSLEDKY z loňského roku: Jak se běhá s čelovkou netradiční Noční běh Čáslav aneb běžkyně a běžci premiérově www.jascentrum.cz www.fyziodobricky.cz www.caslav.fenomens.czVýsledky Noční běh: Čáslav 4kmMuži: 1. Martin Pecha , 2. Petr Dubják, 3. Vít Vízner Ženy: 1. Stanislava Šindelářová, 2. Markéta Keblovská, 3. Natálie Miláčková Kompletní výsledky: vysvětlivky: celkové pořadí, jméno, start. číslo, čas, pořadí muži(m), ženy (ž)1. Pecha Martin č. 63 čas. 13:44:00 1.m2. Dubják Petr 31 14:23:00 2.m3. Vízner Vít 3 14:58:00 3.m4. Zoufalý Radek 60 15:23:00 4.m5. Tillman Wolfgang 16 15:34:00 5.m6. Polívka Petr 20 15:51:00 6.m7. Krištofík Jan 15 16:20:00 7.m8. Vavřina David 19 16:30:00 8.m9. Houdek Roman 53 16:35:00 9.m10. Jakubík Jan 71 16:36:00 10.m11. Jelínek Vladimír 64 16:53:00 11.m12. Málek Ladislav 58 16:54:00 12.m13. Gabriel Jan 76 16:56:00 13.m14. Menčík Jan 42 17:07:00 14.m15. Vrňák Jan 28 17:18:00 15.m16. Adam Mikeš 54 17:30:00 16.m17. Šindelářová Stanislava 24 17:36:00 1.ž18. ?? 78 17:39:00 17.m19. Král Michal 70 17:42:00 18.m20. Keblovská Markéta 7 17:46:00 2.ž21. Miláčková Natálie 61 17:59:00 3.ž22. Nováková Monika 52 18:13:00 4.ž23. Kubík Vlastimil 49 18:22:00 19.m24. Danešová Martina 22 18:35:00 5.ž25. Valová Eliška 45 18:52:00 6.ž26. Cukr Tomáš 6 18:57:00 20.m27. Špulák Petr 59 19:16:00 21.m28. Šujanová Kateřina 41 19:17:00 7.ž29. Drda Tomáš 72 19:19:00 22.m30. Vojtíšek Aleš 75 19:27:00 23.m31. Skopalíková Lenka 34 19:38:00 8.ž32. Matyska Milan 69 19:52:00 24.m33. Dubská Natálie 68 19:53:00 9.ž34. Křepelková Olga 50 20:02:00 10.ž35. Mery Tomáš 33 20:10:00 25.m36. Kaválková Šárka 30 20:26:00 11.ž37. Schönbeková Petra 17 20:27:00 12.ž38. Kozáková Klára 48 20:28:00 13.ž39. Šenkapoun Pavel 55 20:43:00 26.m40. Pavlištík Jiří 39 20:56:00 27.m41. Hlušička David 40 20:56:00 28.m42. Zámišová Iva 12 21:13:00 14.ž43. Horský Martin 13 21:28:00 29.m44. Bulanková Monika 10 21:32:00 15.ž45. Pultarová Milada 44 21:39:00 16.ž46. Fidlerová Klára 27 21:43:00 17.ž47. Zachariáš Jan 1 21:44:00 30.m48. Hrbek Milan 5 21:55:00 31.m49. Navrátilová Sandra 4 22:17:00 18.ž50. Pešková Karolína 57 22:22:00 19.ž51. Tekverková Petra 35 22:45:00 20.ž52. Víznerová Andrea 2 22:53:00 21.ž53. Kotýzová Petra 43 22:58:00 22.ž54. Krulichová Markéta 23 22:59:00 23.ž55. Hubalová Jana 18 23:02:00 24.ž56. Pospíšilová Petra 46 23:02:00 25.ž57. Hozáková Markéta 38 23:30:00 26.ž58. ?? 77 23:31:00 27.ž59. Lněnička Pavel 47 23:33:00 32.m60. Kořínková Aneta 65 23:35:00 28.ž61. Kořínek Miroslav 66 23:36:00 33.m62. Březinová Tereza 37 23:36:00 29.ž63. Andrés Jaromír 36 23:36:00 34.m64. Havelková Tereza 9 23:37:00 30.ž65. Velšlová Aneta 74 23:51:00 31.ž66. Říha Michal 73 23:52:00 35.m67. Malinová Vendula 25 23:55:00 32.ž68. Červenclová Lenka 26 24:22:00 33.ž69. Matěásková Pavla 56 24:27:00 34.ž70. Němcová Ivana 8 24:30:00 35.ž71. Procházková Adéla 11 24:31:00 36.ž72. Šuhajová Magdaléna 21 24:40:00 37.ž73. Červenclová Romana 51 26:24:00 38.ž74. Havelková Václava 14 26:29:00 39.ž75. Vaňková Jana 29 26:54:00 40.ž76. Jarolímová Šárka 62 31:34:00 41.žneklasifikováni: č. 32 Nováková Jana, č. 67 Král Janfenomens.cz i Vám natočíme video. odmoderujeme akcispecialisté na moderování a videonatáčení www.fenomens.cz mobil: 730 666 555=specialisté na moderování akcí nejen s vlastním výkonným bezdrátovým reproboxem=reportáže.rozhovory.spoty.videa z vaší akce pro firmy.živnostníky.města.organizace.jednotlivce=zpravodajské studio z vašeho kraje.regionu.města.i z vaší akce

Zveřejnil(a) čáslav.fenomens.cz dne Středa 28. březen 2018

Kompletní výsledky: vysvětlivky: celkové pořadí, jméno, start. číslo, čas, pořadí muži(m), ženy (ž)

1. Pecha Martin č. 63 čas. 13:44:00 1.m
2. Dubják Petr 31 14:23:00 2.m
3. Vízner Vít 3 14:58:00 3.m

4. Zoufalý Radek 60 15:23:00 4.m
5. Tillman Wolfgang 16 15:34:00 5.m
6. Polívka Petr 20 15:51:00 6.m

7. Krištofík Jan 15 16:20:00 7.m
8. Vavřina David 19 16:30:00 8.m
9. Houdek Roman 53 16:35:00 9.m

10. Jakubík Jan 71 16:36:00 10.m
11. Jelínek Vladimír 64 16:53:00 11.m
12. Málek Ladislav 58 16:54:00 12.m

13. Gabriel Jan 76 16:56:00 13.m
14. Menčík Jan 42 17:07:00 14.m
15. Vrňák Jan 28 17:18:00 15.m

16. Adam Mikeš 54 17:30:00 16.m
17. Šindelářová Stanislava 24 17:36:00 1.ž
18. ?? 78 17:39:00 17.m

19. Král Michal 70 17:42:00 18.m
20. Keblovská Markéta 7 17:46:00 2.ž
21. Miláčková Natálie 61 17:59:00 3.ž

22. Nováková Monika 52 18:13:00 4.ž
23. Kubík Vlastimil 49 18:22:00 19.m
24. Danešová Martina 22 18:35:00 5.ž

25. Valová Eliška 45 18:52:00 6.ž
26. Cukr Tomáš 6 18:57:00 20.m
27. Špulák Petr 59 19:16:00 21.m

28. Šujanová Kateřina 41 19:17:00 7.ž
29. Drda Tomáš 72 19:19:00 22.m
30. Vojtíšek Aleš 75 19:27:00 23.m

31. Skopalíková Lenka 34 19:38:00 8.ž
32. Matyska Milan 69 19:52:00 24.m
33. Dubská Natálie 68 19:53:00 9.ž

34. Křepelková Olga 50 20:02:00 10.ž
35. Mery Tomáš 33 20:10:00 25.m
36. Kaválková Šárka 30 20:26:00 11.ž

37. Schönbeková Petra 17 20:27:00 12.ž
38. Kozáková Klára 48 20:28:00 13.ž

39. Šenkapoun Pavel 55 20:43:00 26.m
40. Pavlištík Jiří 39 20:56:00 27.m
41. Hlušička David 40 20:56:00 28.m

42. Zámišová Iva 12 21:13:00 14.ž
43. Horský Martin 13 21:28:00 29.m
44. Bulanková Monika 10 21:32:00 15.ž

45. Pultarová Milada 44 21:39:00 16.ž
46. Fidlerová Klára 27 21:43:00 17.ž
47. Zachariáš Jan 1 21:44:00 30.m

48. Hrbek Milan 5 21:55:00 31.m
49. Navrátilová Sandra 4 22:17:00 18.ž
50. Pešková Karolína 57 22:22:00 19.ž

51. Tekverková Petra 35 22:45:00 20.ž
52. Víznerová Andrea 2 22:53:00 21.ž
53. Kotýzová Petra 43 22:58:00 22.ž

54. Krulichová Markéta 23 22:59:00 23.ž
55. Hubalová Jana 18 23:02:00 24.ž
56. Pospíšilová Petra 46 23:02:00 25.ž

57. Hozáková Markéta 38 23:30:00 26.ž
58. ?? 77 23:31:00 27.ž
59. Lněnička Pavel 47 23:33:00 32.m

60. Kořínková Aneta 65 23:35:00 28.ž
61. Kořínek Miroslav 66 23:36:00 33.m
62. Březinová Tereza 37 23:36:00 29.ž

63. Andrés Jaromír 36 23:36:00 34.m
64. Havelková Tereza 9 23:37:00 30.ž
65. Velšlová Aneta 74 23:51:00 31.ž

66. Říha Michal 73 23:52:00 35.m
67. Malinová Vendula 25 23:55:00 32.ž
68. Červenclová Lenka 26 24:22:00 33.ž

69. Matěásková Pavla 56 24:27:00 34.ž
70. Němcová Ivana 8 24:30:00 35.ž
71. Procházková Adéla 11 24:31:00 36.ž

72. Šuhajová Magdaléna 21 24:40:00 37.ž
73. Červenclová Romana 51 26:24:00 38.ž
74. Havelková Václava 14 26:29:00 39.ž

75. Vaňková Jana 29 26:54:00 40.ž
76. Jarolímová Šárka 62 31:34:00 41.ž
neklasifikováni: č. 32 Nováková Jana, č. 67 Král Jan

fenomens.cz i Vám natočíme video. odmoderujeme akci
specialisté na moderování a videonatáčení www.fenomens.cz mobil: 730 666 555

=specialisté na moderování akcí nejen s vlastním výkonným bezdrátovým reproboxem
=reportáže.rozhovory.spoty.videa z vaší akce pro firmy.živnostníky.města.organizace.jednotlivce
=zpravodajské studio z vašeho kraje.regionu.města.i z vaší akce

další