Proč škodí ve Vodrantech? Agresivní petarda. Bez oslavy

Komentáře nemusí vyjadřovat názory fenomens.cz. Podporujeme občanskou společnost. Vzhledem k tomu, že jsou dnes lidé bezohlední a k tomu už dneska vychovávají děti, tak mé dceři zničily život. Nejsou schopni vychovávat děti k tomu, aby si vážily starých lidí, měly k nim úctu a obzvláště je neučí mít krásný vztah ke zvířatům.

Bydlím na Rusalce 35 let, ale to co se dnes děje vůbec ve Vodrantech, v lesoparku, z toho se mi chce zvracet. Můj manžel byl pejskař tělem i duší spoustu let a také naše dcera miluje zvířata a tak si pořídila nejdříve bígla a k němu kamaráda GINA, bernského salašnického. Vychovala je oba tak, že se za ně nemusí stydět.

Trávila s nimi tolik času, že ani někteří rodiče netráví tolik času s dětmi. Pak ta výchova vypadá. Dnes dokážou děti stát u plotu, pořvávat na psy, štěkat a to nejhorší. Házet petardy. Do včerejšího dne bych v životě nechtěla žádný Facebook, ničí to vztahy, životy. Ale včerejší petardy nám oběma změnily život.

Nechápu jak děti můžou mít u sebe pro zábavu petardy, všední den, žádný Silvestr, Vánoce. Proboha to je jejich zábava. Takových let tady byl pokoj, to nemají hřiště? Ale tady ne? Hrají si na silnici, na kolech po lesoparku. To je asi jejich vyžití.

Jedna petarda a náš Gino udělal to co nikdy, tak strašně se vylekal až se dostal ven a utíkal až ke Kauflandu, kde koleje se mu staly osudnými. Nepřeji vám nikomu vidět vlastní dítě zhroucené nad svým psím přítelem jménem Gino.

Jedna petarda 6.12. kolem 16 hodiny. PROČ? PROČ? Celých pět let s ním trávila dovolené, výstupy na Sněžku, východ slunce, západ slunce, východ slunce na Lichnici, každý rok Seč, jezdila s ním na paddleboard, věnovala mu tolik času, že někteří rodiče styďte se….Ale přeci všichni lidé nejsou zrůdy, zákeřní, … ale o to vše, co měla dále s nimi naplánované ji připravily děti, které si hrály u nás u kotce s petardami.

Jen mě mrzí, že nevím, které děti mají zálibu škodit. Ráda bych poznala jejich rodiče. My se o nikoho nestaráme, chováme se slušně a ty děti. …je mi smutno a na zvracení.

Ovšem na druhou stranu, se našla taková masa lidí, která mé dceři volala, pomáhala hledat, držela ji v naději. BOHUŽEL. Já jako máma vám všem za mou dceru děkuji z celého ❤.MOC MOC.

autor: Jitka Vostrovská, facebook 

Pokud chcete zveřejnit vlastní názor, postřeh, komentář, kontaktujte nás zde.

Sdílejte: