Nepřijímají pacienty záchranky. Uzavírají 3 ambulance
Městská nemocnice Čáslav nepřijímá pacienty od rychlé záchranné služby. Po zastupitelstvu vedení města oznámilo, že v městské nemocnici končí dočasně i lůžková péče na interně. Od září bude i dočasně uzavřena kardiologická, cévní (angiologická) a revmatologická ambulance. Jak zaznamenal mimořádné jednání čáslavských zastupitelů o krizi v nemocnici redaktor Českého rozhlasu Josef Podolák audio: Český rozhlas, … Read more