Útočník kopal do seniora. Proč? Co se stalo u kruháče?

70letý občan jel večer na kole ulicí Pražská v Čáslavi. Podle policie u kruhového objezdu seniora z jízdního kola srazil mladý útočník. A bez jakéhokoliv důvodu do něj na zemi začal kopat. Senior skončil podle našich informací po útoku v nemocnici.

„Strážníci dostali přibližný popis pachatele, kterého o chvíli později zastihli v ulici Tyršova v Čáslavi. Pro podezření z těžké újmy na zdraví, byl mladík předán policii, která se věcí dále zabývá,“ sděluje policie. Případ řešila městská policie ve spolupráci s policií České republiky. O incidentu, který se stal večer 24. ledna. 2022, informuje web Bezpečné Čáslavsko.

V listopadu loňského roku došlo v Čáslavi také k útoku na 4 děti. „Přátelé, kamarádi a hlavně rodiče, za bílého dne, u hřiště nedaleko takzvané hokejky v Čáslavi napadla a zbila bandička našich romských dětských spoluobčanů v cca 15 hodin mou dceru a její 3 kamarády. Výsledek – rozbité brýle, modřiny od pěstí a kopanců, vytrhané vlasy,“ postěžovala si občanka Čáslavi. Více: Napadení 4 dětí. Modřiny od pěstí a kopanců, vytrhané vlasy

Sdílejte: