Výjimeční zpěváci na divadelní scéně. Kdo ozdobí koncert?

Seskupení výjimečných zpěváků 4 Rockeři – Leona Šenková, Jirka Zonyga, Honza Vytásek a Milan Devinne míří do středočeské Čáslavi. Na scéně Dusíkova divadla je doplní speciální host muzikálová zpěvačka Monika Sommerová z Fantoma Opery. 

Ke každým 2 zakoupeným vstupenkám nabízí organizátoři ZDARMA „cédéčko“. Koncert se uskuteční ve středu 22. 5. od 19 hodin. Vstupenky ZDE.

V rámci aktuálního koncertního turné zazní v rockovém kabátě Vltava /Bedřich Smetana/, Back to black /Amy Winehouse/, Atlantida /Miro Žbirka/, Fantom opery, Sweet Dreams /Annie Lennox/, Plavalaguna /Fifth Element/, Hush /Deep Purple/ a mnoho dalších hitů. 

Video ukázky a více informací o každém z 5 zpěváků v dolní části příspěvku. 

Leona Šenková Aktuálně boduje v hitparádě Česká Dvanáctka na Českém rozhlasu Dvojka. S písničkou Já to nevzdám již 5x získala 1. místo. V roce 2009 se dostala do širšího povědomí diváků. Stala se finalistkou první Superstar. V pěvecké soutěži Česko Slovenská Superstar se umístila v TOP 8. V současné době je vedle své pěvecké kariéry moderátorkou Rock rádia.

Jiří Zonyga: Díky výhře pěvecké soutěže X Factor se v roce 2008 stal z řidiče kamionu profesionálním zpěvákem. V současné době je členem RockOpery Praha a působí i na muzikálových scénách, konkrétně v Hudebním divadle Karlín, Kalich a Hybernia.

Jan Vytásek Je český zpěvák a skladatel. V průběhu let vystupoval v několika hudebních uskupeních, od roku 2002 převážně se svojí kapelou Jan Vytásek & Blackbirds. Je hostem českých i zahraničních akcí a vyhledávaným eventovým interpretem. V sezóně 2022 byl hostujícím frontmanem Queen Tribute kapely Prague Queen. Je zakladatelem a ústřední postavou projektu Queenheart. Současně koncertuje s výběrem písní ze svých autorských alb a oblíbenými coververzemi světových hitů.

Milan Devinne Český zpěvák s německými kořeny, příležitostný herec a eventový producent. Jeho hudební směr výrazně ovlivnila kapela Queen. Jako jediný Čech se objevil ve filmu Bohemian Rhapsody. Je manažerem Petera Freestonea, bývalého osobního asistenta Freddie Mercuryho a držitelem ocenění za celosvětový projekt v boji proti aids Tinanic Freddie Aids. Mimo tuzemskou scénu koncertoval v Jihoafrické republice, Mexiku, Švýcarsku, Německu a Itálii.

Speciální host Monika Sommerová Od roku 2014 je sólistkou muzikálu Fantom opery v hlavní roli Christine Daaé na scéně Goja Music Hall, kde rovněž účinkovala v muzikálu Čarodějka a v nové sezóně se zde představí v roli Fantiny v Bídnících. Nyní hostuje v Severočeském divadle opery a baletu Ústí nad Labem, dále v Českých Budějovicích a Plzni. Operní a muzikálová zpěvačka vystudovala operní zpěv na Pražské konzervatoři, zároveň absolvovala Českou zemědělskou univerzitu, na které získala titul Ing. Další hlasové školení získala v podobě kurzů, a to například u italského operního zpěváka Antonia Carangela nebo Dagmar Peckové.

Podporuji FENOMENS.CZ číslo účtu: 2701445634/2010 (Fio banka)
Děkujeme za podporu!

Chcete být také vidět na webu fenomens.cz a sociálních sítích s tisíci fanoušky.
Kontaktujte nás +420 730 666 555 nebo redakce@fenomens.cz

Sdílejte: