Tragédie. Zemřel Jan Špaček. Kandidát na zastupitele i dlouholetý učitel

Ještě v loňském roce Jan Špaček kandidoval v čáslavských komunálních volbách za uskupení Šance pro rodinu s podporou KDU-ČSL. Tehdy byl 55letý pedagog na 6. místě volební kandidátky.

Téměř po roce od komunálních voleb se dnes na facebookové stránce Vyšší odborné školy, Střední průmyslové školy a Obchodní akademie Čáslav objevila smutná zpráva o úmrtí Jana Špačka (foto Jan Špaček: repro TV Čáslav – Komu naslouchá vedení města?)

PSALI JSME:
Tragédie. Zemřel exředitel Městské nemocnice Čáslav

„Oznamujeme smutnou zprávu. Dne 13. 9. 2023 zemřel náš kolega, kamarád, pedagog Ing. Jan Špaček. Pan Ing. Jan Špaček pracoval ve škole od roku 2015. Vyučoval odborné technické předměty. Jeho hlavní technickou specializací byla práce v dílnách, učil svařování, začátky programování CNC, vedl ročníkové a dlouhodobé maturitní práce. Rodině pana Ing. J. Špačka vyjadřujeme hlubokou soustrast. Děkujeme za tichou vzpomínku na našeho kolegu.“

FOTO: koláž fenomens.cz

Do městského zastupitelstva v Čáslavi v roce 2022 se Jan Špaček nedostal, stejně jako žádný zástupce za volební uskupení Šance pro rodinu s podporou KDU-ČSL.

PSALI JSME:
Strnad, Mikš, Provazníková? Kdo bude starostou? Kdo ředitelem nemocnice?
Strnad je starostou Čáslavi. V Senátu ale skončil. Poprvé 2 místostarostové

Tomáš Ouředník, fenomens.cz

Sdílejte: